Організації Об`єднаних Націй – 70!


UN70_Gabarron-poster_final_Russian_WEB
«Україна та ООН протягом 70-ти років співпрацюють заради людської гідності, миру та розвитку. Україна була однією з перших 51 держав, що підписали Статут Організації Об`єднаних Націй, створивши ООН, і від того часу країна неухильно дотримується цілей і принципів Статуту організації, роблячи значний внесок у підтримання міжнародного миру і безпеки, роззброєння, економічного і соціального розвитку, захист прав людини, а також зміцнення міжнародного права. Сьогодні Україна переживає найсерйозніші проблеми у сучасній історії. Завдання ООН в Україні – підтримати національні зусилля, спрямовані на побудову мирної, процвітаючої, сильної та єдиної України», – зазначив Ніл Вокер, Координатор системи ООН в Україні.

NsTBPrr-LAA

Про ці та інші факти з історії ООН дізнались студенти учасники засідання круглого столу присвяченого 70-й річниці прийняття статуту Організіції Об’єднаних Націй, який пройшов 23 жовтня. В організованому викладачами соціально-економічних дисциплін та членами історико-правознавчого клубу “Феміда” заході прийняли участь студенти ІІ-х курсів. На засіданні згадали історію створення, структуру та діяльність ООН. Окремо було наголошено на діяльності України в структурі ООН.

Сьогодні членами ООН є 193 країни, це найбільша і найвпливовіша міжнародна організація. Основні завдання ООН – це підтримка міжнародного миру і безпеки, сприяння розвитку, захист прав людини, гарантії міжнародного права, надання гуманітарної допомоги потребуючим.

Студенти коледжу мали змогу прийняти участь в обговореннях і дискусії, переглянути стрічку кінохроніки з історії ООН .

«Организация Объединенных Наций ведет свою работу в интересах всей человеческой семьи численностью семь миллиардов человек, заботясь о Земле, нашем единственном доме».

Из послания Генерального секретаря ООН